top of page
Arbil Yuca masal yazari anlaticisi performans sanatcisi

Şifa desenleri, hikaye anlatıcısının resmederek anlatma hali.

Desenlere ulaşmak isteyenler için iki seçenek sunuyorum;

1- Sınırlı sayıda özel baskı için belirlediğim desenlerden seçebilir, dilerseniz onları sizinle görüştükten sonra özgün dokunuşlarla tamamen size özel bir forma getirebilirim

2- Sizinle yapacağımız bir saatlik bir sohbet sonunda, aynı kişiye özel masal yazarken yaptığım gibi rüyasına yatıp desenin yoluna düşüp, size özel bir desen çıkartabilirim. Bu desenin tüm hakkını alabilir ya da desenin orjinalini alarak kullanım hakkını bende bırakabilirsiniz.

 

Bizler, büyükannelerin dualarıyla, işi bilenlerin muskalarıyla büyütüldük bu topraklarda, her deseni böylesi niyetlerle çizdiğimi, rengin çizginin içimdeki duayı yükselten frekansa hizmet ettiğini anladığımdan beri bunu bilinçli olarak yapıyorum.

Özel bir desen istendiği zaman aynı kişiye özel masalda olduğu gibi derin bir sohbetimiz oluyor. Bu sohbet sadece benim defterime yazdığım küçük notlarla kayıt altına alınıyor. Süreç benim rüyaya yatış ve desenin akması için hayatı izlemeye, yaşamı okumaya başlayışımla devam ediyor.

Desen;

Sembol dili ile şifayı ararken, renkle desenle keşfettiklerimi sizin hikayenizle bütünlediğim bir hikayenin tüm sembollerini taşıyor...

Her desen için çalışmaya en az iki haftaya ihtiyaç duyuyorum.

Lütfen size özel bir şifa deseni için iletişime geçerken zamana dair bu durumu göz önünde bulundurun. Fine art baskılar için de bir haftalık bir süreye ihtiyaç duyuyorum.

Ebat ve teknikle ilgili sorularınızı sizinle iletişim sırasında netleştiriyorum.

Görüşmek üzere...

bottom of page